Nasz zespół

ZARZĄD:

Heinz Neugebauer
Prezes Zarządu
e-mail: h.neugebauer@polita.com.pl
tel.: +48 510-173-410
Sylwia Kanderska
Prokurent
Dział Ekonomiczny, Finanse
e-mail: sylwia.k@polita.com.pl
tel.: +48 91 810-12-20 w.110
tel.: +48 510-173-409


ADMINISTRACJA:

Sylwia Salwin
Główny Księgowy
e-mail: s.salwin@polita.com.pl
tel.: +48 91 810-12-20 w.111

Nikola Daroszewska
Controlling
e-mail:n.daroszewska@polita.com.pl
tel.: +48 91 810-12-20 w. 220

Katarzyna Nowoszycka
Kadry i Płace
e-mail: nowoszycka.ka@polita.com.pl
tel: +48 91 810-12-20 w.120
Ewa Kulesza
Zaopatrzenie i Logistyka
e-mail: e.kulesza@polita.com.pl
tel.: +48 91 810-12-20 w.115
tel.: +48 510-139-543

MARKETING:

Sławomir Wasiak
Kierownik Działu
e-mail:slawomir.w@polita.com.pl
tel.:+48 510-139-560
Justyna Laskowska
Region Zachodniopomorskie
e-mail: j.laskowska@polita.com.pl
tel.: +48 510-173-411
Lidia Rudkiewicz
Region Śląsk i Polska Południowa
e-mail: l.rudkiewicz@polita.com.pl
tel. +48 510-139-727
Barbara Obcarska
Region Trójmiasto i Polska Północna
e-mail: b.obcarska@polita.com.pl
tel. +48 510-173-414

DZIAŁ JAKOŚCI I KONTROLI:

Monika Bajek
e-mail:m.bajek@polita.com.pl
tel.: +48 510-139-551


USŁUGI SPECJALISTYCZNE:

Norbert Bajek Dział Usług Specjalistycznych
Zachodniopomorskie
e-mail: n.bajek@polita.com.pl
tel.: +48 510-139-546
Łukasz Głażewski Dział Usług Specjalistycznych
Polska Północna
e-mail:l.glazewski@polita.com.pl
tel.: +48 510-139-731
Artur Wilczek
Dział Usług Specjalistycznych Śląsk i Polska Południowa
e-mail:.a.wilczek@polita.com.pl
tel.: +48 513-092-746

BRANŻA FOOD:

Józef Wanio
e-mail:j.wanio@polita.com.pl
tel.: +48 510-139-665

USŁUGI PORZĄDKOWE - KIEROWNICY REGIONALNI :

Daniel Świst
Kierownik O/Szczecin 1
e-mail:d.swist@polita.com.pl
tel.: +48 510-173-412

Monika Grajek
Kierownik O/Szczecin 2
e-mail:m.grajek@polita.com.pl
tel.: +48 510-139-559


Kacper Łabanc
Kierownik O/ Szczecin 3
e-mail:k.labanc@polita.com.pl
tel.: +48 510-139-556
Andrzej Balcerowski 
Kierownik O/Kielce
e-mail:a.balcerowski@polita.com.pl
tel.: +48 510-139-537
Marlena Podpirko
Kierownik O/Polska Północna
e-mail:m.podpirko@polita.com.pl
tel.: +48 510-139-535

Kontakt
Polita Sp. z o.o.
70-651 Szczecin
ul. Władysława IV 1

tel.: (91) 81-01-220
fax: (91) 81-01-228
e-mail: biuro@polita.com.pl

NIP: PL 8520001671

Wybrane działy/regiony

Dział Food

Józef Wanio
tel. +48 510 139 665
email. j.wanio@polita.com.pl

Marketing

Sławomir Wasiak
tel. +48 510 139 560
email. slawomir.w@polita.com.pl

Region Polska Północna

Marlena Podpirko
tel. +48 510 139 535
email. m.podpirko@polita.com.pl

Region Śląsk i Polska Południowa

Lidia Rudkiewicz
tel. +48 510 139 727
email. l.rudkieiwcz@polita.com.pl

Region Zachodniopomorskie - Szczecin

Daniel Świst
tel. +48 510 173 412
email. d.swist@polita.com.pl

Usługi Specjalistyczne Polska Północna
Łukasz Głażewski
tel. 510 139 731
email. l.glazewski@polita.com.pl

Usługi Specjalistyczne Śląsk i Polska Południowa

Artur Wilczek
tel. +48 513 092 746
email. a.wilczek@polita.com.pl

Usługi Specjalistyczne Zachodniopomorskie

Norbert Bajek
tel. +48 91 510 139 546
email. n.bajek@polita.com.pl
PIGC
Certyfikat KRD