klatki schodowe

Klatki schodowe to najbardziej uczęszczane miejsce każdego budynku. Czyste wejścia, schody i okna stanowią wizytówkę jednostki administrującej.
Mając ten fakt na uwadze, przykładamy szczególną wagę do zapewnienia w tym obszarze nie tylko czystości, co zdaje się byc oczywistym, ale również bezpieczeństwa.
Nasz doświadczony personel pomoże usunąć zabrudzenia i wszelkie ślady użytkowania ze stopni, podestów, kątów, listew, uchwytów, poręczy, parapetów, kaloryferów, tablic inforamcyjnych, etc...
Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym jesteśmy w stanie umyć nie tylko schody tradycyjne ale również schody i chodniki ruchome.
Naszym atutem jest także umiejętność radzenia sobie z trudno dostępnymi miejscami. Z powodzeniem myjemy poręcze, balustrady, szyby do wysokości 12 m wewnątrz oraz do 15 m na zewnątrz bez stosowania dodatkowch podnośników czy wysięgników.
Zwróćcie sie do naszego eksperta w zakresie usług specjalistycznych, który chętnie udzieli wszelkich dodatkowych informacji.

 

Kontakt
Polita Sp. z o.o.
70-651 Szczecin
ul. Władysława IV 1

tel.: (91) 81-01-220
fax: (91) 81-01-228
e-mail: biuro@polita.com.pl

NIP: PL 8520001671

Wybrane działy/regiony

Dyrektor Handlowy

Sławomir Wasiak
tel. +48 510 139 560
email. slawomir.w@polita.com.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży / Polska Północna
Barbara Obcarska
tel. +48 510 173 414
email. b.obcarska@polita.com.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży / Polska Południowa
Lidia Rudkiewicz
tel. +48 510 139 727
email. l.rudkiewicz@polita.com.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży / Zachodniopomorskie

Justyna Laskowska
tel. +48 510 173 411
email. j.laskowska@polita.com.pl

Regionalny Kierownik Usług - Polska Północna

Marlena Dębska
tel. +48 510 139 535
email. m.debska@polita.com.pl

Regionalny Kierownik Usług - Śląsk i Polska Południowa

Artur Wilczek
tel. +48 513 092 746
email. a.wilczek@polita.com.pl

Regionalny Kierownik Usług - Zachodniopomorskie - Szczecin 1

Daniel Świst
tel. +48 510 173 412
email. d.swist@polita.com.pl

Regionalny Kierownik Usług - Zachodniopomorskie - Szczecin 2
Monika Grajek
tel. +48 510 139 559
email. m.grajek@polita.com.pl

Regionalny Kierownik Usług Food / Sława-Balcerzak Sp. z o.o.
Łukasz Bereś
tel. +48 510 139 684
email. l.beres@polita.com.pl

Usługi Specjalistyczne Polska Północna
Łukasz Głażewski / Kierownik Regionalny
tel. 510 139 731
email. l.glazewski@polita.com.pl

Usługi specjalistyczne Śląsk i Polska Południowa
Magdalena Tomera/ Kierownik Regionalny
tel. +48 510 139 714
email. m.tomera@polita.com.pl

Usługi Specjalistyczne Zachodniopomorskie

Norbert Bajek/ Kierownik Regionalny
tel. +48 91 510 139 546
email. n.bajek@polita.com.pl
PIGC
Certyfikat KRD